اخبار مهم
صفحه

اخبار
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان : آمادگی سازمان جهاد كشاورزی استان كردستان برای مبارزه با هرنوع آفت كلزا  جديد!
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ 
 | 
تعداد بازدید : ۵
سپری اذعان داشت:مزارع کلزا در کردستان در شرایط بسیارخوبی و مطلوبی قرار دارند باتوجه به ارقام کشت شده چنانچه خطر آفت مزارع را تهدید کند سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان امادگی لازم را در راستای مبارزه با هرنوع افت کلزا را دارد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ 
 | 
تعداد بازدید : ۱۲
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان از دریافت خط اعتباری 120 میلیارد تومانی برای مکانیزاسیون بخش کشاورزی خبر داد و ادامه داد: در سال گذشته به‌طور کلی و با احتساب 20 میلیارد تومان هزینه کمک بلاعوض آبیاری تحت‌فشار، 488 میلیارد تومان تسهیلات در بخش کشا ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ 
 | 
تعداد بازدید : ۷
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: به ازای هرهکتار ۱۳ میلیون تومان کمک بلاعوض به طرح‌های آبیاری تحت فشار در استان ارائه می‌شود.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ 
 | 
تعداد بازدید : ۸
جعفری اذعان داشت:انسجام وهمدلی موجود تشکلهای بخش کشاورزی با جهاد کشاورزی استان کردستان ارائه خدمات بهتر به بهره برداران این بخش را تضمین می کند.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ 
 | 
تعداد بازدید : ۱۸
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ 
 | 
تعداد بازدید : ۱۳
مسؤولین سازمان جهاد کشاورزی کردستان از ورود یک هزار و 400 میلیارد تومان ثروت به استان از محل فروش گندم در سال گذشته خبر دادند.
در کمیته خرید گندم قروه عنوان شد: پیش بینی تولید ۱۷۵ هزارتن گندم در قروه/پرداخت وجه تا ۳۶ ساعت  جديد!
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ 
 | 
تعداد بازدید : ۱۴
قروه- پیش بینی تولید ۱۷۵ هزار تن گندم در قروه با پرداخت ظرف ۳۶ ساعت وجه محصول در کنار تأکید بر تأمین زیرساخت ها و رفع کمبود کمباین از جمله مواردی بودند که مسئولان به آن اشاره داشتند.
صفحه1از8123456...8.بعدي.برو

RSS

          اندازه نوشتار
نوع قلم
 
 
 
    حالت کنتراست بالا 1
    حالت کنتراست بالا 2
    حالت کنتراست بالا 3
   حالت پیشفرض
    حالت شب
آمار سایت
آمار صفحه
بازدید صفحه 111818
پربیننده ترین روز 1397/07/07
آمار پر بيننده ترين روز 423
بازدید امروز صفحه 146
بازدید دیروز صفحه 135

5.1.0.0
V5.1.0.0