يکشنبه, 29 فروردين 1400
رو عنوان : مدیر جهاد کشاورزی کامیاران خبر داد؛
عنوان : تخریب ۲ بنای غیر مجاز در اراضی زراعی شهرستان كامیاران
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ 
ساعت : ۹:۵۰:۱۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر جهاد کشاورزی کامیاران خبر داد؛

تخریب ۲ بنای غیر مجاز در اراضی زراعی شهرستان کامیاران

مدیر جهاد کشاورزی کامیاران گفت: ستاد مقابله با تغییر اراضی زراعی این شهرستان اقدام به قلع و قمع دو بنای غیر مجاز در روستای نشور سفلی بخش موچش کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، به نقل از مهر، بهرام کوشکی، اظهار کرد: جهاد کشاورزی شهرستان کامیاران در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ و ماده ۳ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها اقدام به مقابله با متخلفان در اراضی زراعی می‌کند.

وی افزود: طی چند روز اخیر ستاد مقابله با تغییر کاربری اراضی زراعی و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در زمین‌های زراعی و بدون مجوز، با حضور نماینده مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان، نیروی انتظامی و رئیس اداره امور اراضی اقدام به تخریب دو بنای غیر قانونی کرد.

کوشکی اعلام کرد: دو بنای غیر مجاز در مسیر روستای نشور سفلی از توابع بخش قرار داشتند و با دستور قضائی تخریب شدند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کامیاران اعلام کرد: این دو بنای غیر مجاز در مجموع ۲۶۰ متر مربع از اراضی کشاورزی مرغوب این منطقه را تخریب کرده بودند که پس از سه بار تذکر کتبی و اخطاریه قانونی اقدام به قلع و قمع آنها شد.

وی تأکید کرد: در راستای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و با انجام کامل مراحل قانونی و قطعیت احکام صادره از سوی دادگاه موارد فوق اجرا و مورد قلع و قمع قرار گرفتند.

کوشکی خاطرنشان کرد: شهرستان کامیاران یکی از قطب‌های کشاورزی استان محسوب شده و با تمام توان در برابر تغییر کاربری‌ها در اراضی زراعی و باغی خواهیم ایستاد و با ابزارهای قانونی با افراد متخلف برخورد خواهد شد.

تعداد بازدید : 24

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0