يکشنبه, 29 فروردين 1400
عنوان : دوازدهمین كنفرانس ملی اقتصاد كشاورزی به میزبانی دانشگاه كردستان برگزار می‌شود
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ 
ساعت : ۱۰:۳۴:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دوازدهمین کنفرانس ملی اقتصاد کشاورزی به میزبانی دانشگاه کردستان برگزار می‌شود

دبیر اجرایی دوازدهمین کنفرانس ملی اقتصاد کشاورزی ایران از برگزاری این همایش، با موضوع" تحول در سیاست‌ها و مدیریت کشاورزی ایران " به میزبانی گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه کردستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، به نقل از ایسنا، حامد قادرزاده اظهار کرد: انجمن علمی اقتصاد کشاورزی ایران با میزبانی دانشگاه کردستان و همکاری‌ دانشگاه شیراز، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان و دانشگاه فردوسی مشهد دوازدهمین کنفرانس ملی اقتصاد کشاورزی را با محوریت " تحول در سیاست‌ها و مدیریت کشاورزی ایران" روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ آغاز و به صورت مجازی برگزار خواهد کرد.

وی افزود: این همایش با هدف بسترسازی و هم‌افزایی بین مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و اجرایی برای ایجاد نگرش مشترک در حوزه تحول در راستای ارزش آفرینی  و همچنین بررسی مهمترین چالش‌ها در حوزه سیاست‌ها و مدیریت کشاورزی و ارائه توصیه‌های سیاستی برای ایجاد تحول در سیاست‌ها و مدیریت کشاورزی اجرا خواهد شد.

دبیر اجرایی این کنفرانس ملی بیان کرد: تحول در سیاست‎ها و برنامه‎های توسعه کشاورزی، تحول در بازاریابی و تجارت محصولات کشاورزی،تحول در اقتصاد تولید و مدیریت کشاورزی، تحول در اقتصاد منابع طبیعی و محیط‎زیست،تحول در سیاست‎ها، ساختارها و مدیریت کشاورزی و کرونا و اقتصاد کشاورزی را محورهای اصلی این همایش ذکر کرد.

وی اعلام کرد: دریافت چکیده مقالات و اعلام نتایج ارزیابی مقاله‌ها تا تاریخ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ به طول خواهد انجامید.

قادرزاده خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند از طریق https://conf.uok.ac.ir/۱۲ciae و پست الکترونیکی ۱۲ciae@uok.ac.ir اقدام کنند.

تعداد بازدید : 27

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0