پنج‌شنبه, 14 اسفند 1399
رو عنوان : استاندار کردستان
عنوان : فعال بودن استان كردستان در تولید گوشت قرمز در سطح كشور
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ 
ساعت : ۱۰:۵۱:۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

فعال بودن استان کردستان در تولید گوشت قرمز  در سطح کشور

استاندار کردستان گفت :کردستان به عنوان استانی که قطب تولید گوشت قرمز کشور بوده می تواند در این زمینه باز هم فعال بوده و اثربخش هم باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، به نقل از کردپرس، بهمن مرادنیا، در مراسم افتتاح پنج طرح دامپروری مربوط به بنیاد مستضعفان در سطح کشور که با حضور سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور،خالد جعفری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار،محمدفرید سپری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان،سیداحمد ذکریایی نژاد معاون بهبود تولیدات دامی سازمان،حسین الماسی فرماندار شهرستان قروه،حجت الاسلام و المسلمین دکتر رستمی امام جمعه شهرستان قروه،مهدی فتحی رئیس اداره روابط عمومی سازمان و خسرو کریمی پناه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قروه اظهار داشت: کردستان به عنوان استانی که قطب تولید گوشت قرمز کشور بوده می تواند در این زمینه باز هم فعال شده و اثربخش باشد.

به گفته وی آب و هوای خوب و زمین حاصلخیز در استان گواه این موضوع  است که کردستان می تواند  در روند توسعه دامپروری و امنیت غذایی مؤثر واقع شود.

استاندار کردستان مناطق حاصلخیز این استان را بی نظیر خواند و افزود: توسعه بخش دامپروری در کردستان مهم است و در حال حاضر 250 هزار تُن تولید شیر در کردستان صورت می گیرد.

مرادنیاتأکید کرد: یکی از ظرفیت های توسعه استان بخش کشاورزی است و نیاز این حوزه باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

تعداد بازدید : 18

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0