رو عنوان : مسئول گروه کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان کشور
عنوان : تولید ۱۰درصد شیر ایران در مجموعه های تحت مدیریت بنیاد مستضعفان
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ 
ساعت : ۱۰:۴۶:۵۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تولید ۱۰درصد شیر ایران در مجموعه های تحت مدیریت بنیاد مستضعفان

مسئول گروه کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان کشور گفت: بنیاد مستضعفان با داشتن یک درصد از کل دام کشور 10 درصد شیر کشور را تولید می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان،به نقل از کردپرس، عظیم رجایی، در مراسم افتتاح پنج طرح دامپروری مربوط به بنیاد مستضعفان در سطح کشور که با حضورسید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور ،بهمن مرادنیا استاندار کردستان،خالد جعفری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار،محمدفرید سپری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان،سیداحمد ذکریایی نژاد معاون بهبود تولیدات دامی سازمان،حسین الماسی فرماندار شهرستان قروه،حجت الاسلام و المسلمین دکتر رستمی امام جمعه شهرستان قروه،مهدی فتحی رئیس اداره روابط عمومی سازمان  و خسرو کریمی پناه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قروه اظهار داشت: استراتژی بنیاد در کشور در حوزه امنیت غذایی، اشتغال پایدار در مناطق محروم است.

به گفته وی ارائه درست در توسعه دانش و سرمایه گذاری در مناطق محروم در کنار جهت گیری در رفع کاستی های کشور در حوزه امنیت غذایی از اهداف بنیاد است.

مسئول گروه کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان کشور با بیان اینکه بنیاد مستضعفان با داشتن یک درصد از کل دام کشور ده درصد شیر کشور را تولید می کند، افزود: خودکفایی محصولات ژنتیکی در این صنعت مورد هدف گذاری بوده است.

رجایی از بهره برداری 5 پروژه از 17 پروژه دامپروری در حال اجرا توسط بنیاد در امروز خبر داد که افتتاح واحد گاوداری ۶ هزار راسی قروه از جمله مهمترین این طرح‌ها است.

تعداد بازدید : 9

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0