رو عنوان : مدیر ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان :
عنوان : تشكیل ”استودیو ملی كشاورز ” برای تولید كنندگان و كشاورزان استانی
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ 
ساعت : ۱۴:۳۰:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان :

تشکیل  ”استودیو  ملی کشاورز ” برای  تولید کنندگان و کشاورزان استانی  
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، نگهدار  در دومین جلسه جهش تولید دردیمزارهای استان که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ،رئیس مرکز تحقیقات، ،معاون توسعه مدیریت ومنابع سازمان جهاد کشاورزی کردستان ،معاون بهبود تولیدات گیاهی استان کردستان،معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی، مدیر تعاون روستایی وسایر اعضای کمیته اجرایی مشارکت شهرستانهای تابعه از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس در سالن جلسات این سازمان برگزارشد. اظهار کرد :در مجموع خدمات ارائه شده به تولید کنندگان وکشاورزان کردستانی  بر اساس تکنیکها و روشهای علمی، ترویجی و فنی در جهت ارائه و عملکرد بهتر انجام شده و ادامه دار است.

وی افزود : این تکنیکها و روشها در دورهای یک روزه و دو روزه و برنامه ای رادیویی و تلویزیونی، کارگاهها وجشنواره ها است که ما بر اساس این  برنامه ها فعالیتهای آموزشی لازم  را به کشاورزان عزیز ارائه می دهیم.

مدیر ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت :با توجه به شرایط کرونا و رعایت دستورالعملهای بهداشتی و اجرایی، در راستای مبارزه با این ویروس، اکثر برنا مه های سالجاری به صورت مجازی انجام شده  و آنچه که لازم بود بیشتر به کشاورز ان و بهره برداران ارائه و آموزش های لازم انتقال داده شده است.

وی با اشاره به ظرفیت مناسب فضای مجازی  عنوان کرد: علاوه بر برنامه های فضای مجازی خوشبختانه، در سالجاری برنامه ای باعنوان، استودیو کشاورز به صورت ملی راه اندازی شده است  که  تلاش ما بر آن است   این برنامه به صورت استانی و در قالب تلویزیون اینترنی  برگزار شود و کشاورزان از مطالب عنوان شده بهرمند شوند.

نگهدار  با بیان اینکه در بحث برنامه جهش تولید در دیمزارها  بر اساس سطح ابلاغ شده ما باید نود وچهار هزار و پانصد نفر روز آموزش بدهیم.

وی یادآور شد : در برداشت گندم که در سطح ”صد و چهل وسه هزار” بوده است باید بالغ بر ”هفتاد ویک هزار و پانصد” نفراز   آموزش های  لازم بهرمند شوند براین اساس سعی برآن است  این روند کاربردی را  برای تمامی محصولات کشاورزی  اجرایی شود.

مدیر ترويج سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان تاکید کرد:  در بحث آموزشهای لازم  در فضای مجازی وکانالهای اجتماعی   در  صدا وسیما که یک رسانه عمومی وملی است نیز، پنجاه عنوان حلقه فیلم آموزشی یک دقیقه ای، پوستر، و فصلنامه، و همچنین در حوزه پیام کوتاه نیز، هر نوع پیام یا محتوای لازم و ضروری را در اولین فرصت به شمارهای تولید کنندگان و کشاورزان ارسال خواهیم کرد.

تعداد بازدید : 40

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0