عنوان : سردخانه ۳ هزار تنی شهر دزج افتتاح شد
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ 
ساعت : ۱۳:۱۵:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سردخانه ۳ هزار تنی شهر دزج افتتاح شد

سردخانه ۳ هزار تنی شهر دزج با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان،به نقل ازفارس، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قروه، در حاشیه افتتاح سردخانه شهر دزج اظهار داشت: این پروژه اولین سردخانه دو منظوره محصولات کشاورزی و گوشتی در این شهرستان است که ظرفیت ۳ نگهداری هزار تن محصول دارد.

خسرو کریمی‌پناه افزود: در این سردخانه شرایط نگهداری ۴۰۰ تن محصولات گوشتی و پروتئینی نیر وجود دارد که می‌تواند برای دامداران مفید باشد.

وی در ادامه اظهار داشت: برای احداث این سردخانه ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده و برای تجهیز و تامین باکس‌های بسته‌بندی آن ۵ میلیارد تومان دیگر نیاز است.

کریمی‌پناه اذعان داشت: این سردخانه در فضای یک هکتاری ایجاد شده و به طور مستقیم برای ۱۱ نفر اشتغال پایدار ایجاد کرده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان مشکلات و موانع سر راه سرمایه‌گذار این سردخانه صنعتی را مورد بررسی قرار داد.

احداث پارک ۲۲۰۰ متری شهر دزج

شهردار دزج در حاشیه بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان از این پروژه اظهار داشت: منطقه دزج و بخش چهاردولی جزو مناطق شهیدپروز استان کردستان محسوب می‌شود.

حجت‌الله شریفی‌پور افزود: پارک مرکزی شهر دزج با فضای ۲۲۰۰ متری به یادمان شهدا تبدیل شده و هدف از اجرای آن اشاعه فرهنگ شهادت و ایثار بوده است.

وی ادامه داد: این پروژه مذهبی به منظور برگزاری برنامه‌های فرهنگی مذهبی و با هزینه ۱۱۰ میلیون تومان در مرکز شهر احداث شده است.

شریفی تصریح کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در این یادمان که در مسیر کاروان‌های زیارتی به کربلا قرار دارد می‌تواند با استقبال چشمگیر زائران همراه باشد.

تعداد بازدید : 27

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0