رو عنوان : بیانیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی به مناسبت روز قدس
عنوان : روز قدس روز همبستگی، وحدت و همدلی ملت‌های مسلمان
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ 
ساعت : ۹:۳۱:۳۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

      
               ((بسم الله الرحمن الرحیم))

روز قدس روز همبستگی، وحدت و همدلی ملت‌های مسلمان با ملت مظلوم فلسطین در برابر توطئه‌های شوم و خبیث رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار است.

روز جهانی قدس به عنوان نماد مخالفت با غارتگری، زورگویی و نسل کشی علیه ملتی مظلوم و مخالفت با قدرت‌های شیطانی است. روز قدس ثمره نگاه راهبردی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و دیدگاه بلند رهبر معظم انقلاب در گرامیداشت قبله اول مسلمین و پاره تن اسلام است.

ملت غيور و سلحشور ايران اسلامي روز قدس را تنها روز مبارزه با اسراييل غاصب نمي‌داند كه اسراييل و صهيونيسم، حقيرتر از آن است كه نياز به اين‌ همه تجهيز باشد؛ بلكه روز قدس روز مبارزه با استكبار جهاني و حمايت از مستضعفين جهان است.
در سال‌های اخیر دشمنان با ایجاد تفرقه و اختلاف در جبهه اسلام از طریق حمایت از گروهک‌های تروریستی تکفیری در منطقه تلاش کرده اند تا  مساله فلسطین به فراموشی سپرده  شود و رژیم  صهیونیستی در حاشیه  امن  قرار گیرد. 

آمریکا با  انتقال سفارت خود  به بیت المقدس به کیان اسلام  و مسلمانان تعدی  و تجاوزی دوباره کرده  که این اقدام مذبوحانه  با  هدف استمرار حیات  ننگین  رژیم نامشروع  اسرائیل  و سرکوب ندای حق طلبانه  ملت مظلوم  فلسطین صورت  می‌گیرد.

متاسفانه  برخی از سران  عرب منطقه با  سکوت در برابر  اقدام تجاوز کارانه و  گستاخانه  آمریکا و برقراری رابطه  با رژیم صهیونیستی به آرمان  و ملت بزرگ فلسطین خیانت  کرده‌اند، اما باید بدانند ملت‌های جهان نظاره  گرند و تاریخ به درستی قضاوت خواهد کرد.

امروز با شکست و اضمحلال گروهک‌های تروریستی در منطقه، رژیم  صهیونیستی در انفعال و انزوا  قرار گرفته و  با جنایات جدید  رسواتر از گذشته در سراشیبی  سقوط  و نابودی است و انشاالله جهانیان بزودی شاهد فروپاشی این رژیم جنایتکار خواهندبود.

ملت مسلمان ایران اسلامی به عنوان پرچمدار بزرگ این روز عزیز، امسال نیز فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی خود را  بر سر آمریکای  جنایتکار و  رژیم  غاصب صهیونیستی فرو می‌آورد  و انزجار خود را از تجاوزگری و ظلم آنان اعلام می‌نماید، بدون تردید وعده الهی در باره نابودی ستمگران که در کلام بشارت آمیز رهبر معظم انقلاب اسلامی"مدظله العالی" متجلی شده تحقق خواهد یافت و به زودی جهانیان شاهد نابودی کامل رژیم صهیونیستی خواهند بود.

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه بیت المقدس کردستان نیز با تاسی از دیدگاه‌های عمیق و مدبرانه رهبر معظم  انقلاب اسلامی  و  ولی  امر مسلمین جهان"مدظله العالی" که  روز قدس را روز آزمایش بزرگ ملت‌های مسلمان و از  جلوه‌های حقیقی  اتحاد ا نسجام  دنیای  اسلام  دانسته اند، اعلام  می‌دارد که  با شکوه‌تر از گذشته دست در دست ملت  بزرگ و نستوه  ایران اسلامی و  ملل آزاده و ظلم ستیز جهان ونابودی رژیم  صهیونیستی را  فریاد می زنند.

و در پایان از  آحاد  ملت روزه دارمخصوصا بسیجیان مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی  و در صحنه ایران عزیز می خواهیم  به وظیفه الهی خویش عمل کنند و زمینه عزت اسلام و ظهور ولی عصر (عجل الله فرجه) را فراهم آورند.


تعداد بازدید : 37

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0