عنوان : كسب رتبه برتر مدیرروابط عمومی سازمان جهاد كشاورزی كردستان
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ 
ساعت : ۱۳:۲۳:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

کسب رتبه برتر مدیرروابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کردستان


مدیرروابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان  کردستان در بین روابط عمومی های سازمانها وادارات استان عنوان روابط عمومی برتر را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان به نقل از جمهوری اسلامی:طی مراسمی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی که با حضوراستاندار کردستان، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، رئیس سازمان صمت، فرماندار سنندج ومسئولین روابط عمومی ادارات استان برگزار شد از آقای مهدی فتحی مدیر روابط عموی جهاد کشاورزی استان بعنوان روابط عمومی فعال وبرتر تقدیر شد

بهمن مرادنیا در مراسم گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ضمن تبریک این مناسبت گفت: در استان کارها و اقدامات بزرگی در حوزه های مختلف فرهنگی، عمرانی و اقتصادی انجام شده اما این اقدامات به درستی به جامعه منتقل نشده است.

وی با بیان اینکه نقش روابط عمومی ها نباید صرفا در امور روزمره و خبرنویسی خلاصه شود، گفت: بزرگترین نقش روابط عمومی انتقال نقاط ضعف سیستم به مدیر مربوطه و در جهت اصلاح امور است.

مرادنیا ضمن تاکید بر این مورد که روابط عمومی خود باید جایگاه مناسب خود را پیدا کنند و در غیر این صورت نمی توانند رسالت خود را به درستی انجام دهند، گفت: مدیران دستگاه‌ها باید نقش و جایگاه روابط عمومی ها را مورد توجه قرار دهند و در کنار آن روابط عمومی نیز خود را به روز و کارآمد کنند.

استاندار کردستان بیان دستاوردهای نظام و دولت جهت امید آفرینی در میان مردم را حایز اهمیت برشمرد و افزود: روابط عمومی ها باید با بهره گیری از روش های مختلف اطلاع رسانی این دستاوردها را از مجاری مختلف بازنشر کنند تا مردم از آن کاملا مطلع شوند.

وی اضافه کرد: از رسانه ها و روابط عمومی ها می خواهم در بخش سرمایه گذاری به مردم اطلاع رسانی درست داشته باشند.تعداد بازدید : 57

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0