رو عنوان : رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کردستان
عنوان : اولویت كاری ما ایجاد اشتغال وتولید درآمد پایدار دراستان كردستان است
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ 
ساعت : ۹:۱۰:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کردستان

اولویت کاری ما ایجاد اشتغال وتولید درآمد پایدار دراستان کردستان است

نصرالهی زاده گفت: یکی از اولویتهای کاری ما در سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایجاد اشتغال، کاآفرینی و تولید درآمد پایدار در استان کردستان می باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، در جلسه اقتصاد مقاومتی که با حضور مسئولین ومعاونین و مدیران هر دو سازمان برگزارشد، رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کردستان اظهار کرد: یکی از اولویتهای کاری ما در سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایجاد اشتغال،کارآفرینی و تولید و درآمدپایدار در استان کردستان می باشد.

نصرالهی زاده اذعان کرد: امسال سال رونق تولید است و در زیر ساختهای استان هزینه های چشمگیری انجام شده وبه نسبت شاخصهای که در کشور بوده سرمایه گذاریهای خیلی بیشتری در این استان انجام شده است.

وی افزود: 3 پروژه طرحهای پیشران استان که شامل توسعه باغات، طرح افزایش گوشت قرمزو طرح صد هزار هکتاری تبدیل اراضی دیم به آبی در دستور کار سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار گرفته است.

***گفتنی است از دیگر پروژه های مورد بررسی در این جلسه پروژه افزایش گوشت قرمز به میزان 2200 تن با ایجاد اشتغال 1500 نفر در سال 98 بود.
همچنین تکمیل فاز دو مجتمع پرورش ماهی دیوزناو و ایستگاه انتقال آب و توسعه باغات 600 هکتاری دهکانان بود ودر همین راستا بر تکمیل زیر ساختها از قبیل جاده و برق تاکید شد.تعداد بازدید : 20

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0