عنوان : ۶۵۴۱ فرصت شغلی در بخش كشاورزی كردستان ایجاد و تثبیت شد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ 
ساعت : ۱۰:۵۷:۳۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

۶۵۴۱ فرصت شغلی در بخش کشاورزی کردستان ایجاد و تثبیت شد

امسال با استفاده از تسهیلات تکلیفی دولتی ۸۸۸ فرصت شغلی در بخش کشاورزی کردستان ایجاد و پنج هزار و ۶۵۳ فرصت شغلی نیز تثبیت شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی کردستان، اظهار داشت: متقاضیان بخش کشاورزی این استان در نیمه نخست امسال ۲ هزار و ۹۳۲ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریال تسهیلات دریافت کردند.

خلیل فعله گری اضافه کرد: این میزان تسهیلات در بخش های خط اعتباری مکانیزاسیون ۹۸، کمک بلاعوض آبیاری تحت فشار بند (د)  تبصره ۴ قانون بودجه ۹۷، اشتغال پایدار روستایی ۹۸، بند الف تبصره ۱۸ سالهای ۹۸ و ۹۷، تفاهم نامه دفتر امور روستایی تفاهم نامه بانک سینا، کمکهای فنی و اعتباریی، رونق تولید و سرمایه در گردش از محل منابع داخلی بانک کشاوری پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت ۶ هزار و ۱۷۱ نفر از متقاضیان از این تسهیلات بهره مند شده اند، افزود: با استفاده از این تسهیلات ۸۸۸ فرصت شغلی جدید در حوزه های مختلف کشاروزی ایجاد شده و پنج هزار و ۶۵۳ فرصت شغلی نیز تثبیت شد.

فعله گری با بیان اینکه بیشترین میزان پرداختی تسهیلات با چهار هزار ۹۶۴ طرح به میزان یک هزار و ۶۶۲ میلیارد ریال مربوط تسهیلات سرمایه در گردش است، گفت: پس از آن بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۷ با ۱۱ طرح به میزان ۵۰۶ میلیارد و ۴۸۶ میلیون ریال در رتبه دوم قرار دارد.تعداد بازدید : 41

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0