عنوان : حمایت از بخش كشاورزی سبب ایجاد اشتغال در كردستان می‌شود
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ 
ساعت : ۹:۵۸:۳۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حمایت از بخش کشاورزی سبب ایجاد اشتغال در کردستان می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: حمایت از بخش کشاورزی سبب ایجاد اشتغال، افزایش درآمد بهره‌برداران و تثبیت شغل در استان می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان به نقل ازتسنیم، خالد جعفری در جلسه کارگروه توسعه صنعت دامپروی در استان که با حضور مشاور و قائم مقام معاون وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار داشت: از سرمایه‌گذاران حوزه دام در کشور بخصوص نیمه شمالی حمایت بیشتری شود تا در آینده شاهد پیشرفت و توسعه این صنعت در کشور باشیم.

وی تاکید کرد: پوشش گیاهی و اقلیم آب و هوایی استان کردستان برای پرورش و توسعه دامداری نسبت به برخی از استان‌های دیگر کشور بسیار مناسب‌تر است و باید بر اساس پتانسیل‌های موجود در مناطق مختلف کشور برنامه‌های توسعه‌ای تدوین شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان با تاکید بر اینکه در صنعت طیور و زنبور عسل کردستان فعالیت‌هایی در رده جهانی صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: پتانسیل‌های حوزه کشاورزی بخصوص بخش دام در کردستان بر کسی پوشیده نیست و خوشبختانه مدیران سطح اول استان هم از این حوزه به‌جد حمایت می‌کنند.

جعفری با اشاره به وضعیت بیکاری جوانان در کردستان اذعان کرد: حمایت از بخش کشاورزی استان بخصوص حوزه دام، می‌تواند در راستای ایجاد اشتغال و افزایش درآمد بهره‌برداران و تثبیت شغل تأثیر بسزایی داشته باشد.
تعداد بازدید : 37

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0