رو عنوان : فرشادان نماینده مردم شریف شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی
عنوان : بخش كشاورزی اقتصاد اول استان است
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ 
ساعت : ۱۳:۳۹:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

فرشادان نماینده مردم شریف شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی
بخش کشاورزی اقتصاد اول استان است
فرشادان گفت: بیشترین اشتغال استان در بخش کشاورزی است و با توجه با تامین  قوت مردم میتوان گفت بخش کشاورزی اقتصاد اول استان است.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان روز گذشته فرشادان نماینده مردم شریف شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی کردستان که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان، معاونین و مدیران سازمان برگزار شد اظهار کرد: او لویت کاری ما در مجلس شورای اسلامی رونق  حوزه جهاد کشاورزی و توسعه این بخش بوده است.
وی اقدامات صورت گرفته در زمینه تخصیص آب به استان را خوب ارزیابی کرد، و یادآورشد: اگر مجموعه جهاد کشاورزی آب کافی در اختیار داشته باشد می تواند پتانسیل های این بخش را به خوبی به فعلیت درآورد و  در بحث اشتغال و افزایش درآمد استان بسیار تاثیرگذار باشد.
فرشادان خاطرنشان کرد:  مشکلات اقتصادی و تحریمهای ظالمانه در این دو سال باعث شده  اعتبارات سال 98  وضعیت مطلوب نداشته باشد، اما علی رغم کاهش اعتبارات اکثر استانهای کشور، اعتبارات استان کردستان در این چند سال اخیر و بخصوص سال 98 افزایش داشته باشد.
نماینده مردم شریف شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: در سال 98 اعتبارات خوبی برای اشتغالزایی درنظر گرفته شده که در اختیار کمیته امداد امام(ره) و  بهزیستی استان قرار خواهد گرفت و انتظار می رود که با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان در راستای ایجاد شغل در روستاهای استان  هماهنگی لازم صورت بگیرد.

تعداد بازدید : 45

بازگشت           چاپ چاپ         
5.1.0.0
V5.1.0.0